• Pagrindinis
  • /
  • Blog
  • /
  • Media
  • /
  • Milana Jašinskytė tapo lietuviško drabužių prekės ženklo „Dear Freedom” veidu
Šaltinis: 15min
21 birželio, 2017

Milanos Jašinskytės ir „Dear Freedom“ netikėtas susidūrimas jiems abiem atnešė naujų vėjų ir tik teigiamų emocijų. Susidūrimo rezultatas džiugina minimalistinės ir gaivios mados mylėtojus: taip gimė trečioji, vienuolikos modelių, be galo vasariška, šiek tiek valiūkiška, bet moteriškai subtili šio prekės ženklo kolekcija šiltajam sezonui.

Milana prasitarė, kad būti ne sportinių drabužių modeliu kūrėjai ją pasirinko pirmą kartą.

„Labai džiaugiuosi, kad „Dear Freedom“ sumanytojos manyje pamatė būtent tą asmenybę, kuri atitinka jų kūrybos filosofiją. Tai, kad modeliais vis dažniau tampa su šia profesija nieko bendro neturintys – labai sveikintina, todėl pasiūlymą priėmiau su šypsena. Kokį darbą beatlikčiau, man labai svarbu gera energija, o tokį laisvą grožį kuriantys menininkai yra ne tik puikios, bet ir labai talentingos asmenybės. Fotosesija praėjo smagiai ir su dideliu vieni kitų palaikymu“, – pasakojo Milana Jašinskytė, fotografui Ramūnui Tanguriui pozavusi jogos namuose „Yoko“.

Angliškas žodis „freedom“ reiškia laisvę, o Milana skirtingais gyvenimo momentais laisvę suprasdavo įvairiai, tačiau laisvė visada buvo jos siekiamybė. Milana iki šiol daug keliauja, yra spontaniška, jai reikia erdvės sau.

Milanos drabužinėje daugiausia vietos užima laisvi ir platesni rūbų modeliai, marškiniai, taip mylimos suknelės, kurios jai vis dar yra antroje vietoje po patogių kelnių.

„Patogumas man – svarbus ne mažiau už grožį ir prekinio ženklo filosofiją. Dievinu baltą, mėlyną, rožinę, kūno atspalvius, o pirkdama drabužį stengiuosi neapsikrauti tuo, kas man nereikalinga. Dažniausiai perku neplanuodama ir tik tuomet, kai pamatau tą vadinamąjį savo daiktą ir juos skirstau į „privalu turėti” ir „nupirkta su polėkiu”. Pastarieji neretai talpina malonias mano gyvenimo istorijas…” – svajingai kalbėjo Milana Jašinskytė.

Jogos trenerė sako, kad išvydusi „Dear Freedom“ kūrėjų Kristinos Baušienės ir Rasos Barkauskienės kuriamą kolekciją užsimanė visko iš eilės.

„Turbūt žinote tą jausmą… – nusijuokė. – O kai dar ir tinka viskas, apskritai nebežinai, kur dėtis! Drabužiai labai universalūs, juos gali vilkėti prie sportinių batelių – atrodysi stilingai ir žaismingai, bei prie aukštakulnių, šitaip pabrėždama gracingumą”, – pasakojo Milana Jašinskytė.

>