Podcast erdvė

Podcast
Platformos

Su meile, Milana

Kviečiu pokalbiams apie meilę ir kaip šis stebuklingas gyvenimo ingridientas padeda gyventi geresnę kasdieną. Kalbu apie tai, ką praktikuoju – kūno, emocinį ir dvasinį intelektus. Kalbu apie jogą, neuro mokslą, budizmą, ezoteriką, santykius, seksą, kūrybą, verslo meną ir tai, kas gimsta mano – mamos, moters, partnerės, kūrėjos – kasdienos gyvenime.

Man rūpi dabartis ir ateitis, o praeičiai esu dėkinga. Mėgstamiausi žodžiai – mielaširdiškumas, taurumas, tikrumas, atjauta, plėtra, saugumas, širdingumas, kūryba, nuotykis, smalsumas, evoliucija. Mano aspiracja – gyventi širdingą gyvenimą kasdien ir kurti tai, kas tikra. Tikras širdingas gyvenimas iš mano jaukaus meditacijos kambario mylimame Vilniuje. Su meile, Milana


Visi epizodai

The BIG 7 Emocinis Intelektas 101

5:43

7 universalio emocijos

11:56

emocija vs. nuotaika

17:07

nuotaika vs. asmenybės bruožai

34:52

kaip sukurti palankias savo sistemai sąlygas?

43:31

konstruktyvios vs. destruktyvios emocijos

Kaip pasiruošti meditacijai? ( kartu su meditacine praktika)

4:43

Pasiruošimas meditacijai

11:43

Protas

13:25

Natūrali žmogaus būsena

20:18

Praktika (meditacija)

Q&A Kuo skiriasi meditatyvinė būsena nuo transo? (Atsakymai į Jūsų klausimus - antra dalis)

Q&A 

1. Ką daryti, jei bandant medituoti ar gulint Savasanoje, labai lenda mintys ir neina nurimti? 

2. Kokių asanų vengti nėščiosioms?

3. Kokio inventoriaus reikia, kad galėčiau jogą praktikuoti namuose? 

4. Ar su joga pakanka fizinio aktyvumo, kuris reikalingas vidutiniškai žmogui?

5. Ar joga turi taisykles? Kas nutiks jei blogai praktikuosiu jogą? Ar jogą galiu praktikuoti bet kur?

6. Ar tikslinga lankyti jogos praktikas, jeigu siekis yra tik sumažinti kūno svorį/apimtis ir padidinti/ išryškinti raumenis.

7. Jei žmogus įpratęs užmigti per meditaciją, kaip jį atpratinti nuo to?

8. Po pamokos esu girdėjusu pasisakymų, kad ,,oho, aš galvojau, kad jogoje tik sėdi vienoj pozoj ir medituoji, o čia ir judėti daugiau reikia”

9. Kuo skiriasi pratimas nuo asanos? Pilatese darau downdog ir jogoj darau downdog, kaip skirtingai jį turėčiau atlikti?

10. Kokie gali būti kvėpavimo jogoje šalutiniai poveikiai?

11. Kada geriau praktikuoti joga, ryte ar vakare? 

12. Ką daryti, jei bandant medituoti ar gulint šavasanoje lenda mintys ir neina nurimti?

13. Ką daryti, kad būnant šavasanoje neužmigtum po sunkios ir įtemptos dienos? 

14. Ar joga gali padėti lavinti lankstumą?

15. Kuom skiriasi meditatatyvinė būsena nuo transo, jūsų  nuomone?

16. Ar  visada jogoje giedamos mantros? 

17. Mėgėjui ekstramalesnio sporto : vandenlentės, snowboardas, slides... koks jogos pagrindas būtų aktualesnis? Kokią praktiką geriau atlikti prieš plaukimus, slidinėjimus ir po?

18. O kaip su žmonėmis, turinčiais ypatingus poreikius?

19. Dažnai susiduriu su savo ribotumais jogoje (kaip atlikti Vinyasą, kuomet rankos sąnarys neleidžia)?

Malonaus klausimo, o aš kviečiu rašyti man apie Tave dominančias temas ir asmeninius klausimus info@milanajasinskyte.com. Atrašysiu kiekvienam, o gal apie savo istoriją, su Tavo leidimu, išgirsi ir saugioje Podcast erdvėje.

Su meile,
Milana

Q&A Kodėl įsišaknijusi nuomonė, kad jogistai - išskridę žmonės? (20 atsakymų į Jūsų klausimus)

Šiandien praktiškai ir labai aktualiai kiekvienam, kuris kėtina joguoti, jogą tik stebi ar yra jogos praktikas. Kai kyla normalūs klausimai, kurie gali atrodyti paprasti "rimtiems" jogams. Tad atsakau į 20 klausimų apie jogą - lengvai ir aiškiai kiekvienam. 

Q&A 

 1. Ar turi būti lankstus, kad pradėtum lankyti jogos pamokas?
 2. Kaip dažnai praktikuoti, kad progresuotum?
 3. Kaip išsirinkti jogos mokytoją?
 4. Ar gali joga padėti numesti svorio?
 5. Ar reikia būti dvasingu ar religingu, kad praktikuotum jogą?
 6. Ar reikia tapti vegetaru?
 7. Ar iš manęs bus tikimasi išmokti asanų pavadinimus?
 8. Kuom skiriasi joga nuo tempimo pratimų?
 9. Kaip pasirinkti sau labiausiai tinkantį jogos stilių?
 10. Ar joga tinkama sergant depresija?
 11. Ar vaikai gali praktikuoti jogą?
 12. Ar yra amžiaus ribos jogai?
 13. Kiek poilsio reikia tarp jogos klasių? Aktualu esant maksimalizmui.
 14. Kiek laiko prieš jogą ir po nereikia valgyti?
 15. Kada įkvėpti, kada iškvėpti praktikos metu?
 16. Ar joga yra religija?
 17. Ar moterims mėnulio dienomis galima praktikuoti jogą?
 18. Kaip išsirinkti sau tinkamą studiją?
 19. Ar turiu įspėti apie sveikatos problemas prieš praktiką?
 20. Kodėl įsišaknijusi nuomonė, kad jogistai - išskridę žmonės?

Malonaus klausimo, o aš kviečiu rašyti man apie Tave dominančias temas ir asmeninius klausimus info@milanajasinskyte.com. Atrašysiu kiekvienam, o gal apie savo istoriją, su Tavo leidimu, išgirsi ir saugioje Podcast erdvėje.

Su meile,
Milana


Kas tas BALANSAS?


Natūrali žmogaus prigimtis - ieškoti balanso. Balansas, kaip ir meilė, tapo populiariais kasdienos žodžiais, bet ar tai palengvino Tavo paieškas?

Proto skaidrumui ir aiųkumui, KAS TAS BALANSAS ir kur jį rasti?

Tam, kad paieškos neprailgtų, tam, kad pamaititum protą supratimu, kas su kuo valgoma ir tam, jog širdingai judėtum link savo tikslų - šis epizodas, tikiu, įneš daugiau aiškumo.

Malonaus klausimo, o aš kviečiu rašyti man apie Tave dominančias temas ir asmeninius klausimus info@milanajasinskyte.com. Atrašysiu kiekvienam, o gal apie savo istoriją, su Tavo leidimu, išgirsi ir saugioje Podcast erdvėje.

Su meile,
MilanaUŽ KIEK PARDUOTUM SAVE INSTAGRAMUI? (FT. INDRĖ TRUSOVĖ)

Sveikinuosi iš laukinės Australijos gamtos.

Pasirinkimo įrašyti Indrės pristatymą iš Vilniaus namų neturėjau, nes pokalbis buvo tokia šventė, kad po jo cak – ir tiesiog pamiršau. Iš tos laimės, grynai.

Pristatau Indrę Trusovę. Dietistė, Knygų autorė, @zaliaszingsnis.lt įkūrėja ir…. greitu metu Yoga Alliance ir @milana_yoga_studija sertifikuota tarptautinė jogos mokytoja.

Indre, Tavo pakuotė labai patraukti – tokia rožinė, švelni, įžeminta, maloni. Galėtų tuo viskas pasibaigti, bet Tu tęsiesi, kaip Australijos upė, kurią dar vakar stebėjau įtekančią į vandenyną. Ten gi, turinys ir gylis, kuriuo Tu daliniesi su pasauliu. Tame gylyje Žalia, Gryna, RAWWWW Indrė. Kaip Tavo Žalias Žingsnis, RAW Žingsnis. Žingsniuok gryna, kokia esi šiame pokalbyje. Labai Tave myliu, Tu kuri prasmę.

Neaprašomo malonumo pokalbis, kurio klausydama mano sistema patyrė visą vaivorykštę emocijų.

Su meile, kuri nekainuoja ir neparsiduoda,

Milana

TU ESI VISKAS (FT. ALA TAMULIENĖ)

Ieškojau mokytojų pasaulyje, o radau Alą, kuri net neleidžia jos vadinti mokytoja. Šiandien pratinuosi vadinti ja DRAUGE. Tai moteris, iš mano rankų paėmusi sunkiai sveriančias išmintingas knygas ir paliepusi JAUSTI ir EITI. Jaučiu ir einu, mano mylima Ala. Jau ketverius metus drauge mano DRAUGE, su Tavimi, jaučiu ir einu.

2 valandas trukęs pokalbis įsuko į Tavo lauką taip, jog dingo nereikalingi mano klausimai ir liko TIKRA ALA. Širdingai pristatau:

Ala Tamulienė – išrišimų, dvasinių kelionių, patyriminių seminarų ir transmisijų vedlė ir autorė, universalios kvėpavimo energijos sesijų vedančioji, savo veikloje apjungusi daugelio dvasinių praktikų išmintį.

Ala yra dalinimosi Visatos dėsnių pagrindais grupės „Išrišimai su Ala“ autorė ir vedančioji (https://www.facebook.com/groups/1121863561742305/?ref=share_group_link); Instagram:

@isrisimai.su.ala.tamuliene (https://instagram.com/isrisimai.su.ala.tamuliene?r=nametag) ir

Gyvosios knygos “Laumžirgio užrašai”(https://www.facebook.com/Laumžirgio-užrašai-151238395329312) autorė.

Ala - Bert ir Sophie Hellinger tiesioginė mokinė, ilgametė dvasinių konsteliacijų praktikė, diplomuota konsteliacijų vedančioji, baigusi Hellinger įkurtą mokyklą ir gavusi gyvo žinojimo srautą iš paties Berto Hellingerio.

Kur dingo laimė?

Šis epizodas kaip moneta - talpinantis dvi puses. Viena “matematiška” su terminais, kurie leidžia mūsų protams tiesiog suprasti, jog laimė gali būti paaiškinamas ir apčiuopamas gyvenimo fenomenas. Kita ezoterinė - kviečianti pažvelgti į laimę iš aukštesnės sąmonės būsenos.

Kam iš tikrųjų skiriame savo gyvenimo laiką ir kur nukreipti mūsų tikslai? Kas mūsų gyvenime laukia Širdingo dėmesio? Koks pirmas veiksmas yra reikalingas, kad ši gyvenimo dalis pradėtų pildytis?

Šiandien apie tai, vedama tikėjimo, kad tai ką girdėsite leis bent trumpam prisiliesti prie savęs. Ypač tiems, kas jau pasiruošę PLĖSTIS.

Su meile,
Milana

VIENAS KLAUSIMAS - ATVIRAM POKALBIUI POROJE (FT. MINDAUGAS RAINYS)

Mindaugas Rainys - žinomas televizijos veidas, režisierius ir prodiuseris jau 15 metų kuriantis televizijos laidas.


Jums matomame eteryje linksmas, taktiškas ir greitas, tačiau yra ir kita jo pusė, kurią pamatyti ar išgirsti tenka ne visiems.


Tapęs jogos mokytoju, jis pradėjo dirbti su žmonėmis tiesiogiai, vesdamas jogos ir kvėpavimo meditacijos užsiėmimus, o tai vis dažniau pasauliui atveria jo kitą pusę. Empatiškai jautrus, neriantis į gylį ir turintis savo unikalų suvokimą apie kasdien siunčiamas gyvenimo pamokas.

Dažnai aplinkiniams kartodamas : "saulė visada šviečia virš debesų", jis pats tuo tiki būdamas grynakrauju optimistu. Aš matau ir  kitas jo akimirkas,  kuriose ne visada išlieka šypsena, tačiau jo tikrumas ir mokėjimas valingai, kantriai išlaukti patekančios saulės yra stiprioji ir pati žmogiškiausia jo pusė, įkvepianti mane ir kitus.

Jis moka mylėti ir myli - mane, kitus ir gyvenimą su visais pakilimais ir nuopoliais.

Šiame pokalbyje jis atviras, jautrus, mylintis ir svarbiausia - Tikras.

>