Mokytojai

Milana Jašinskytė

Milana Yoga studijos įkūrėja ir dvasinio intelekto koučerė. 2015 metais Kalifornijoje tapo jogos mokytoja, pradėjo aktyviai dalintis žiniomis bei sertifikuoti jogos mokytojus Lietuvoje pagal tarptautinę Yoga Alliance programą.

Mokytojai: Mark Stephens, Shiva Rea, Elena Brower, Alan Wallace, Ala Tamulienė, Suzanne Scurlock.

Praktikose integruotos emocinio intelekto, neuro mokslo, psichologijos, dvasinio intelekto žinios.

Mindaugas
Rainys

Sertifikuotas pasaulinės Yoga Alliance organizacijos jogos mokytojas, Milana Yoga studijoje jau penkerius metus vedantis užsiėmimus.

„Man svarbu, kad užsiėmime dalyvaujantis žmogus, nepriklausomai nuo jo pasirengimo, patirtų jogos malonumą. Kvėpavimas, fizinė asana ar atsipalaidavimas praktikos pabaigoje. Joga turi magišką sugebėjimą paleisti visą nerimą ir pasimėgauti lengvumu”.

Kiekvienoje pamokoje laukia atradimo staigmena, patiriama per kvėpavimą, muziką ir judesį.

Gintarė
Bukytė

8 metų patirtį turinti sveikatingumo specialistė, pirmoji ir vienintelė BODYBARRE® metodo instruktorė Lietuvoje, sertifikuota pasaulinės Yoga Alliance organizacijos jogos ir meditacijų mokytoja.

„Joga man – ne tik valandos trukmės praktika ant kilimėlio, joga – tai mano gyvenimo būdas. Plati, įvairialypė saviugdos sistema, kurios įrankiai šiandien man padeda gyventi kur kas sąmoningiau, prasmingiau, laimingiau nei bet kada anksčiau. Savo vedamuose užsiėmimuose studijoje dalinuosi tomis technikomis (per asanas, kvėpavimą, meditacijas), kurios tikiu, gali įkvėpti ne tik geresnei kasdienai, bet ir tarnauti ilgalaikei žmogaus evoliucijai.

Mano jogos ir barre pamokose – jauku ir gera, esi laukiamas – kviečiu”

Ieva
Riepšaitė

Ilgametę patirtį turinti šokių mokytoja, daugelio televizijos projektų dalyvė bei nugalėtoja.

2021 m. Milana Yoga sertifikuota mokytoja.

„Iki šiol mano visas pasaulis sukosi tik apie šokius, tačiau Milanos Jašinskytės dėka judėjimą atradau kitokį, susijusį su ramybe, kvėpavimu, meditacija ir atsigręžimu į save. Tai buvo joga. Pajutau, kad noriu tuo dalintis ir su kitais.”

Sekmadienio vakarais vedama švelni ir rami praktika, nes juk tokios ir reikia po ilgos ir darbingos savaitės. Visiems, kas nori nors trumpam sustoti ir pamiršti skubėjimą.

Regina
Korolienė

"Sveiki , esu Regina.

2023m. Milana Joga sertifikuota jogos mokytoja, akredituota Yoga Alliance JAV. Jau 14 metų dirbu sporto klubuose trenerė, vedu įvairaus įntensyvumo treniruotes grupėms ir individualiai. Pati mėgstu stiprias treniruotes, man patinka jausti dirbant kiekvieną raumenuką ir todėl Power Flow Yoga man labai patinka ir tinka.

Koks malonumas per praktiką jausti 100% susitelkimą į savo kūną šiame momente ir kokia saldi būna šavasana po power flow jogos."

>