Šaltinis: lrytas
23 balandžio, 2016

TV3 laidoje „Šok su manimi“ išgarsėjusi, buvusi kolektyvo „Žuvėdra“ šokėja Milana Jašinskytė nenustoja stebinti iššūkiais. Šių metų pradžioje pradėjusi vesti jogos užsiėmimus, Milana sekmadienio rytą surengė tiesioginę pamokos transliaciją iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV).

Už Atlanto jogos mokytoja vieši neatsitiktintai, nes būtent čia dalyvaus populiariausioje pasaulyje jogos konferencijoje, kurią kelis kartus per metus skirtinguose JAV miestuose rengia „Yoga Journal“ žurnalas.

Į jogos pamoką Vilniuje susirinkę žmonės šį kartą savo mokytoją išvydo didžiuliame ekrane ir po užsiėmimo tikino esą šiuolaikinio pasaulio naujovė paįvairino pamoką.

Pati M.Jašinskytė pripažino, kad sunkiausia buvo įveikti laiko skirtumą, mat tuo metu kai vyko treniruotė, Lietuvoje buvo 10 valanda ryto, o Vašingtone, kuriame ji yra apsistojusi, buvo vos 3 valanda nakties.

„Jogos pamokoje buvusi emocija atpirko miego trūkumą. Man svarbiausia, kad pavyko suburti žmones, užtikrinti techninę pamokos transliaciją ir dar sukurti gerą nuotaiką. Norėjosi parodyti, kad užsiimti joga galima visur ir visada. Jai neegzistuoja atstumai ar laiko skirtumas. Labai džiaugiuosi, nors esu šiek tiek pavargusi, bet tikiu, kad ateityje ir tiesioginių, ir netiesioginių transliacijų internete bus vis daugiau“, – sakė M.Jašinskytė.

Mokytoja pasidžiaugė ir vos prieš savaitę įkurta savo asmenine internetine svetaine – https://milanayoga.com, kuri skirta žmonėms, ieškantiems savojo gyvenimo kelio.

„Tikiu, kad ši svetainė yra šiuolaikiški mano ir jogos namai, į kuriuos aš kviečiu visus užsukti. Neužilgo pildysiu galeriją, kurioje bus galima peržiūrėti jogos pamokas, sveiko maisto gaminimo patarimus ir daugybę kitų smulkmenų, leidžiančių kiekvieną dieną nugyventi su plačia šypsena“, – patikino M.Jašinskytė.

Amerikoje ji ketina apsilankyti ne tik jogos konferencijoje, bet ir pas garsiausius šios srities mokytojus šalyje.

>