Video

Video

Yoga Alliance mokytojų kursai

3 Pamokos

0% Nepradėtas

Osteologija, Miologija, Sindesmologija

Namaste,

kvietimas pastudijuoti fizinį žmogaus kūną, Annamaya Kosha. Jogoje mes patiriame jų net penkis.
Vien klausantis Dr. Benedikto paskaitų, galime matyti, jog ties pirmuoju kūnu galime ir pasilikti studijuoti visą gyvenimą. Mano asmenine nuomone, tai gydytojų, sporto trenerių, kineziterapeutų darbas ir pan. Todėl Jūsų vedamose praktikose, kvietimas prisiminti mantrą: “mokinu, ką moku, nemokinu, ko nemoku”. Esant fiziniams nusiskundimams, kuriems diagnozuoti ar padėti neturite ekspertizės, drąsiai siųskite pas atitinkamus specialistus. Jūs neprivalote gydyti ir negydote.

Bendras išsilavinimas anatomijos prasme reikalingas, mums, kaip jogos mokytojams, tačiau joga tuo neapsiriboja. Linkiu apkabinti ją visą.

Malonių akimirkų su vieninteliu mūsų kūnu, kuris su laiku kinta, ir tai yra nuostabu. Joga mus mokina pasitikti fizinį kūną jo sezone ir suteikti jam sveikiausia bei geriausia, kas gali būti suteikta. Joga tam - stebuklų mokslas.

Su meile,
Jūsų Milana

Osteologija, Miologija, Sindesmologija

Pasiruošęs mokintis?

Milana Jašinskytė

Milana Jašinskytė, patyrusi sertifikuota “Yoga Alliance”  jogos mokytoja ir Jogos mokytojų kursų organizatorė bei Milana Yoga Mokymų centro įkūrėja (RYS200). 2015 m. Santa Cruz Kalifornijoje tapo sertifikuota jogos mokytoja. Po pastovaus mokymosi su skirtingais mokytojais ir sukaupusi virš 4000 val. mokytojos darbo patirtį, tapo sertifikuota mokyti jogos mokytojus ir padėti žengti pirmuosius žingsnius jogos mokytojo kelyje. 

>