Better kasdieną
puoselėjanti erdvė

Saugu puoselėti save

Milana Yoga – saugi erdvė, puoselėjanti vidinę pusiausvyrą, sveiką kūną, emocinį sąmoningumą ir tiesiog geresnę kasdieną.

Milana Yoga – tai gyvenimo būdas, kuriame Tu randi laiko savo kūnui, protui ir sielai puoselėti.

Plėtra, vidinė taika, pasimėgavimas, savęs puoselėjimas, širdingumas ir tikrumas – būsenos, kurios patiriamos Tavo gerovei sukurtoje erdvėje.

Dešimtmečio
  patirtis

Milana Yoga – sukurta iš daugiau nei dešimtmetį praeito asmeninio praktinio kelio, kuriame kiekviena detalė formavosi dėka skirtingų praktikų, jogos ir dvasinio intelekto ugdymo atšakų bei stipriausių, pasaulinės plotmės specialistų. Studija yra Yoga Alliance organizacijos sertifikuota RYS200 narė, patenkinanti net giliai nusiteikusio studijuoti jogą, poreikius, dukart metuose organizuodama Tarptautinius Jogos mokytojų kursus.

Sertifikuota RYS200

Mums rūpi

lygybė, gerumas sau ir kitiems, kūno sveikata, emocinis ir dvasinis intelektas, ir viskas, kas padeda mums būti geresniais ir laimingesniais žmonėmis.

Mes praktikuojame tai, ką mokiname. Mes tęsiame jogos studijas ir augame kaip mokytojai. Kiekvienam studijos mokytojui joga yra gyvenimas.

Įkūrėja


Milana Jašinskytė – Milana Yoga
studijos įkūrėja ir dvasinio intelekto koučerė.

Per jogos praktiką aš ne tik susigrąžinau tai, ko norėjau, bet ir nesitikėdama sulaukiau visokiariopų stebuklų – mano kūnas tapo sveikesniu nei bet kada anksčiau.

2015 metais Kalifornijoje tapau jogos mokytoja, pradėjau aktyviai dalintis žiniomis bei sertifikuoti jogos mokytojus Lietuvoje pagal tarptautinę Yoga Alliance programą.

Mano mokytojai: Mark Stephens, Shiva Rea, Elena Brower, Alan Wallace, Ala Tamulienė, Suzzane Scurlock.

Milana Yoga studija yra Yoga Alliance organizacijos sertifikuota RYS200 narė, o kiekvienas studijos mokytojas – pasaulinės organizacijos akredituotas mokytojas. Be jogos filosofijos, klasėse integruojamos emocinio intelekto, neuro mokslo, psichologijos, dvasinio intelekto žinios.

>