Grįžti
Krepšelis tuščias
 
 
PRANA FLOW - "Kvėpuok taip, kaip nori gyventi"
 

"Kvėpuok taip, kaip nori gyventi" - kiekviena Prana Flow klasė dovanoja galimybę regeneruotis, sustiprėti, praktikuoti judesio meditaciją ir sugrįžti į gyvenimo tėkmės būseną.

Prana Flow įkūrėja Shiva Rea, viena žymiausių bei labiausiai vertinamų jogos mokytojų JAV. Asmenybė įkūnijanti mokymus - gamtos elementus, ritmą, pulsą, praną gyvybinę energiją. Prana Flow klasėse kūnas - tai mudra; kvėpavimas - gyvybė. Subtiliam ir giliam savęs pažinimui.

 

Kuo Prana Flow energetinė joga?

Pradėkime nuo to, kad vasaros sezonu niekuomet nepraktikuosite žiemos sezonui skirtos jogos sekos ir atvirkščiai. Prana Flow joga ypatingą dėmesį skiria gamtos ritmams - nuo sezonų iki mėnulio fazių, nes tai reiškiniai, tiesiogiai susiję su mūsų emociniu bei dvasiniu fonu.

Išskirtinė Prana jogos savybė - praktikose aktyviai integruoti Namaskarus (liet. pasveikinimus). Tikriausiai labiausiai visiems žinomas Saulė Pasveikinimas, tačiau ar žinote, kad Namaskarų yra ne vienas, ir ne du? Namaskaras Mėnuliui, Shringarai (meilei), Vandeniui, Orui, Žemei, Ugnei, Shakti (vidinei taikai) ir t.t.

Kiekviena Prana jogos seka apima ir stichijas - Žemę, Orą, Vandenį, Ugnį, Erdvę. Klasė gali būti skirta vienai iš stichijų ar net visoms, palaipsniui sąminingai jas tyrinėjant.

Neretai jogos klasėje patirsite Mandalą per kūną. Seka juda rato principu, simbolizuodama Mandalą ir jos laikinumo metaforą.

Prana Flow praktikoje nėra nieko atsitiktinio. Mandala, elementai, Namaskarai, ciklai - viskas viename darniame dubenyje. Galvojant gali pasirodyti painu, tačiau patyrime lieka tik gera bei kokybiška savipraktika - judesio meditacija. Tai intuityvus ir maloningas sugrįžimas į savo kūną.

 

Kas gali praktikuoti Prana Flow?

Prana Flow Vinyasa Yoga - išskirtinai maloni, lėta ir intensyvi jogos praktika ypatingai tinkama jogos pagrindus turintiems žmonėms. Panaši į Vinyasa Flow, Prana Flow išreiškia žmogaus kūnui skirtą energetinį jogos poveikį, nes pamokose praktikuojamos 'kvėpuojančios' asanos ir kūno pulsacija, kiekvieno praktikuojančio vidinis ritmas.

 

 

 

 
Mūsų Instagram