Grįžti
Krepšelis tuščias
 
 
Jaunatis
 

Ar irkluoji prieš srovę ar palei srovę, natūralu turi įtakos, Tavo fizinei ir ne tik, būsenai. Prieš irkluojant, pasmalsauti, kuria kryptimi teka upė, neprošal. Žinoma, jei tik sieki savo optimalaus potencialo atskleidimo.

Mėnulio fazės mums visiems pažįstamos, tačiau, kaip tiksliau gali žinias integruoti į savo kasdieną, rašau priminimą.

Suvokti mėnulį yra apie tai, kaip:

- orkestruoti tamsias sielos naktis į josios tvirtumą

- įmaišyti Tavo intuityvų žinojimą į uolos tvirtumo jautrumą, kuris įžemina Tavąją būtį

Šią naktį stoja Jaunatis, primenanti apie savo galią Tau susitikus su savimi. Tai mėnesio dienos, tobulos priglusti prie savo sielos troškimų ir joms įsipareigoti. Tai metas apie kontraktą su širdimi ir/arba protu. Kaip Naujieji metal, Jaunatis apie naują gaivią pradžią. Per Jaunatį nuostabiai tinka ritualai širdžiai, per kuriuos gali, jei trokšti, įsivardyti tai, ką nori sukurti per ateinančias 29 dienas. Tai švelniai aštrus širdies ir dėmesio sutelkimas savo aspiracijai suteikti formą.

JAUNATIES RITUALAS

- susikurk malonią aplinką, kurioje jaustųmeisi taikoje su savimi - namuose, lauke. Pravalyk erdvę padeginus šalaviją, jei mėgsti. Lai vieta tampa ypatinga - tinka viskas, kas Tau suteikia saugaus intymumo jausmą.

- pakviesk save pasimatymui. Atsisėsk ar atsigulk, kaip patogu, ir su mielaširdiškumu sau leisk įkristi į Jaunaties potencialą, kuris kviečia Tave išgirsti, ko Tavoji širdis trokšta.

- vizualizuok, kaip Visata palaikys Tave kelyje ir nukreips Tave geriausiu Tau keliu. Visata visuomet Tavoji atrama, ji čia Tau.

- išjusk, išgirsk, pamatyk savo troškimus.

- leisk jiems bent keletą akimirkų išsibūti Tavyje su švelniu Tavo dėmesiu ir dėkingumu.

- tris ar daugiau kartų balsu ištark širdies troškimus.

- bent keletą minučių išsimaudyk šiame malonume išgirdus sielą.

Pilnėjant mėnuliui, Tu pajusi esant daugiau energijos įgyvendinti tai, ką pasėjai per Jaunatį. Tai bus kitas laikas - energingas bei galingas.

Tuo tarpu šiandien sveikinuosi linkėdama švelnaus prisilietimo prie sielos.

 

Su meile,

_________Milana Jašinskytė__________

 

 
Mūsų Instagram