Continue
Shopping cart is empty
 
 
Studio Practice
December 2022
MonTueWedThuFriSatSun
    1 2 3 4
5 6 7
 
8
91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Registration
 

WELCOME TO MILANA YOGA - A PERFECT SPACE TO WONDER WITHIN. 

AUTUMN CLASS SCHEDULE and REGISTRATION

There can be modifications in the schedule due to Milana's pilgrimage to India until October 11th.

* all classes are available to attend in the studio or Live Online via Zoom. 

* if willing to pay cash, register through MindBody system with "unpaid" function.

* if willing to pay through MindBody, follow the instructions in the app.

* if willing to pay to a company account: UAB "Su meile, Milana", company code 306120205, account number LT95 7044 0901 0373 3242

MONDAY

12.00-13.00 Noon Vinyasa Flow (1), Ieva (from October 17th)

17.30-18.30 Barre workout, Gintarė

18.45-20.00 Vinyasa Flow (1-2), Gintarė

20.15-21.15 Restorative Yoga (1), Gintarė (from October 17 th)

 

TUESDAY

19.15-20.30 Vinyasa Flow (1), Milana

 

WEDNESDAY

12.00-13.00 Noon Vinyasa Flow (1), Ieva (from October 17th)

17.30-18.30 Barre workout, Gintarė

18.45-20.00 Prana Flow (1-2), Milana

20.15-21.15 Meditation + Group coaching, Milana

 

THURSDAYS

18.45-20.00 Vinyasa Ritual Flow (1), Mindaugas

20.15-21.15 Breathe meditation, Mindaugas

 

SATURDAY

10.00-11.15 Power Flow (2), Julija

 

SUNDAY

10.00-11.30 Prana Flow (1-2), Milana

19.45-21.00 Vinyasa Flow (1), Ieva

 

REGISTRATION

With Love  and Yoga,

Milana Yoga

ADDRESS: GEDIMINO PR. 27, VILNIUS, how to find us watch VIDEO

Connect to a live online class ZOOM LINK

 


 

VINYASA FLOW YOGA

 

“Vinyasa yoga teaches us to cultivate an awareness that links each action to the next—on the mat and in our lives” Shiva Rea

Vinyasa Flow joga - contemporary yoga that which does not belong to any spiritual lineage. It embodies continuous, dynamic and mindfull evolution of practise. Due to its' open philosophy Vinyasa Flow is one of the most popular yoga styles in the world. Benefits include physical as well as psychological wellbeing.

 
More
 

Ką reiškia Vinyasa Flow?

Terminas Vinyasa yra kilęs iš sanskrito žodžio nyasa, reiškiančio “padėti”, o priešdėlis vi - “ypatingu būdu”. Tuo tarpu angliško žodžio flow reikšmė apibūdina vientisą judėjimą praktikoje per pozas, kurios yra susietos tarpusavyje, o pati praktika turi konkrečią temą arbą tikslą, atsižvelgiant į metų laiką, dienos ritmą, norimos būsenos sužadinimą, fizinio aspekto, pavyzdžiui “klubų atvėrimas”, lavinimą ir pan.

Praktikų metu siekiama sujungti kūną ir protą per kvėpavimą pastoviai judant laike ir erdvėje. Tam yra pasitelkiama ir muzika, kuri vinyasa flow pamokose yra itin svarbi, kadangi garsai ir ritmas padeda žmogui lengviau įsijausti į judesio tėkmę, suderinti kvėpavimą su judesiu ir išlaikyti proto koncentraciją “čia ir dabar” momente.

Kokia praktikų nauda?

Bendras formalių jogos praktikų tikslas yra tai, ką mokomės ant kilimėlio, perkelti į kasdienį gyvenimą. Jogos pamokose pradedame save labiau pažinti, tuomet priimti tokius, kokie esame ir galiausiai augti tose srityse, kuriose jaučiame reikalingumą. Jogos pamokose stebime savo būsenas, kokia ji pradžioje ir kokia pasibaigus praktikai, kaip mes susidraugaujame su iššūkiais pamokos metu (pavyzdžiui sudėtingesnėmis asanomis), mokomės konstruktyviau į juos atsakyti pasitelkę kvėpavimo pratimus. Tokie, kokie esame ant kilimėlio jogos pamokose, tokie esame ir gyvenime. Evoliucionuojant praktikose, atitinkamai keičiamės, augame bei transformuojamės asmeniniame ir socialiniame gyvenimuose.

Be viso to, fizinės jogos praktikos turi teigiamos įtakos visam žmogaus organizmui. Pirma, yra stiprinami visi kūno raumenys, lavinamas lankstumas, sąnarių mobilumas, koordinacija, pusiausvyra. Antra, aktyvinamos gyvybinės funkcijos – gerėja virškinimo, kraujotakos, kvėpavimo sistemos bei yra raminama ir atpalaiduojama nervinė sistema. Ilgainiui praktikuotojas jaučiasi vis lengvesnis, energingesnis ir sveikesnis bei mėgaujasi padidėjusia gerove kasdieniame gyvenime visose srityse.

Kas gali praktikuoti Vinyasa Flow?

Vinyasa flow jogą gali praktikuoti kiekvienas fiziškai galintis judėti asmuo. Rekomenduojama pasirinkti klases pagal savo jogos patirtį ir pradedantiesiems praktikuoti būtent jiems skirtose grupėse. Svarbu, jog mokytoją informuotumėte apie sveikatos būklę, praeities traumas ir pan.

Kiek kartų per savaitę reiktų praktikuoti?

Rekomenduojama vinyasa flow praktikuoti mažiausiai du kartus per savaitę. Kokybiškiems ir ilgalaikiams rezultatams pasiekti reikalingas pastovumas ir kantrybė. Joga būtent to ir mokina bei išlaukusius apdovanoja su niekuo nesulyginamomis dovanomis.

 

PRANA FLOW VINYASA YOGA

 

Prana flow joga – išlaisvinanti, evoliucinė, ritmiškos tėkmės jogos rūšis, ypatingu ryšiu sujungianti judesį su kvėpavimu. Asanų/pozų prasme panaši į tradicine jau tapusią Vinyasa Flow jogą, tačiau Prana flow jogoje per kūną išreiškiamas energetinis poveikis, nes praktikose dėmesys skiriamas specifiniam, tik Pranai būdingam, kvėpavimui asanose ir kūno pulsacijai.

"Kvėpuok taip, kaip nori gyventi" - kiekviena Prana Flow klasė dovanoja galimybę regeneruotis, sustiprėti, praktikuoti judesio meditaciją ir sugrįžti į gyvenimo tėkmės būseną.

Prana Flow įkūrėja Shiva Rea, viena žymiausių bei labiausiai vertinamų jogos mokytojų JAV. Asmenybė įkūnijanti mokymus - gamtos elementus, ritmą, pulsą, praną gyvybinę energiją. Prana Flow klasėse kūnas - tai mudra; kvėpavimas - gyvybė. Subtiliam ir giliam savęs pažinimui.

 
More
 

Kuo Prana Flow energetinė joga?

Pradėkime nuo to, kad vasaros sezonu niekuomet nepraktikuosite žiemos sezonui skirtos jogos sekos ir atvirkščiai. Prana Flow joga ypatingą dėmesį skiria gamtos ritmams - nuo sezonų iki mėnulio fazių, nes tai reiškiniai, tiesiogiai susiję su mūsų emociniu bei dvasiniu fonu.

Išskirtinė Prana jogos savybė - praktikose aktyviai integruoti Namaskarus (liet. pasveikinimus). Tikriausiai labiausiai visiems žinomas Saulė Pasveikinimas, tačiau ar žinote, kad Namaskarų yra ne vienas, ir ne du? Namaskaras Mėnuliui, Shringarai (meilei), Vandeniui, Orui, Žemei, Ugnei, Shakti (vidinei taikai) ir t.t.

Kiekviena Prana jogos seka apima ir stichijas - Žemę, Orą, Vandenį, Ugnį, Erdvę. Klasė gali būti skirta vienai iš stichijų ar net visoms, palaipsniui sąminingai jas tyrinėjant.

Neretai jogos klasėje patirsite Mandalą per kūną. Seka juda rato principu, simbolizuodama Mandalą ir jos laikinumo metaforą.

Prana Flow praktikoje nėra nieko atsitiktinio. Mandala, elementai, Namaskarai, ciklai - viskas viename darniame dubenyje. Galvojant gali pasirodyti painu, tačiau patyrime lieka tik gera bei kokybiška savipraktika - judesio meditacija. Tai intuityvus ir maloningas sugrįžimas į savo kūną.

Kas gali praktikuoti Prana Flow?

Prana Flow Vinyasa Yoga - išskirtinai maloni, lėta ir intensyvi jogos praktika ypatingai tinkama jogos pagrindus turintiems žmonėms. Panaši į Vinyasa Flow, Prana Flow išreiškia žmogaus kūnui skirtą energetinį jogos poveikį, nes pamokose praktikuojamos 'kvėpuojančios' asanos ir kūno pulsacija, kiekvieno praktikuojančio vidinis ritmas.

 

POWER FLOW

 

Power flow joga - tai dinamiška ir energinga jogos rūšis, orientuota į asanų (pozų) atlikimą. Labiausiai išpopuliarėjusi yra vakarų šalyse dėl savo aiškumo, konkretumo ir dėmesio sutelkimo būtent į kūno lavinimą, kas leidžia žmogui dalyvauti intensyvioje fizinėje praktikoje.

 
More
 

Ką reiškia Power Flow?

Anglų kalbos žodžio power reikšmė yra “galia”, “jėga”, o flow - “tekėti”, tad jau pats pavadinimas nusako, kad praktikoje reikia tikėtis kūno jėgą bei ištvermę vystančių judesių ir pozų. Iš pradžių ši jogos rūšis ir buvo kultivuojama atletų sportininkų, siekiančių išlaikyti gerą fizinę formą ir stiprią sveikatą, tačiau ilgainiui buvo pritaikyta ir itin pamėgta jauno ir vidutinio amžiaus plačiosios visuomenės žmonių, ieškančių energingos ir nenuobodžios praktikos.

Power flow joga atliekama remiantis vinyasa flow pagrindu, tai reiškia, kad pozos yra susietos tarpusavyje ir atliekamos apgalvotais ir saugiais perėjimas iš vienos asanos į kitą. Tik power flow jogoje, skirtingai nei kitose jogos stiliuose, muzika skamba garsiau, o tempas yra greitesnis ir intensyvesnis. Power flow klasėse atmosfera būna įkaitusi, o kūnas sušyla pakankamai stipriai.

Kokia praktikų nauda?

Power flow praktikos daro visapusišką teigiamą įtaką žmogaus organizmui. Kalbant apie fizinį aspektą, stiprinamas ir lavinamas yra visas žmogaus organizmas, todėl įgaunamas tvirto, išraiškingų formų kūno siluetas. Ypatingas dėmesys yra skiriamas giliesiems raumenims (angl. “core”), kurie yra atsakingi už pusiausvyrą, koordinaciją, taisyklingą laikyseną bei gali ženkliai sumažinti nugaros bei kaklo srityje jaučiamus negalavimus.

Po intensyvios praktikos suaktyvėjus visoms kūno gyvybinėms funkcijoms, nervinėje sistemoje įvyksta “persikrovimas”, todėl protas giliai atsipalaiduoja ir mintys tampa skaidresnės. Po power flow praktikos išeisite energingesni, labiau savimi pasitikintys, šypsodamiesi, o ilgainiui praktikuodami išmoksite transformuoti savo gyvenimo patyrimus į daug pozityvesnius ir malonesnės kokybės.

Kas gali praktikuoti power flow jogą?

Power flow joga rekomenduojama jogos praktikos pagrindus turintiems žmonėms arba fiziškai aktyviems žmonėms, kurie nori greito ir efektyvaus rezultato čia ir dabar. Svarbu, jog mokytoją informuotumėte apie sveikatos būklę, praeities traumas ir pan.

Kiek kartų per savaitę reiktų praktikuoti?

Power flow jogą galite praktikuoti tiek kartų, kiek jaučiate esant reikalinga, bet net ir viena pamoka suteiks ilgalaikį teigiamą poveikį.

 

BARRE

 

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Aliquam erat volutpat. Quisque a aliquam lacus. Phasellus ut arcu magna. Sed sed aliquam odio.

 
More
 

Morbi convallis vulputate mauris et ultrices. Sed volutpat erat quis congue semper. Nam pretium eget lacus quis imperdiet. Nam orci enim, consequat eu fringilla sed, dapibus sit amet diam. Fusce vitae turpis a turpis vulputate ornare vel sed ipsum. Vivamus libero lacus, dignissim maximus est nec, accumsan lacinia lacus. Suspendisse quis sem a augue tempus faucibus quis non risus. Sed et blandit libero. Proin in magna sed mauris iaculis dignissim.

 
Registration
 

Milana Jašinskytė - Milana Yoga studijos įkūrėja ir Holistinės gyvensenos bei dvasinio intelekto koučerė.

Per jogos praktiką aš ne tik susigrąžinau tai, ko norėjau, bet ir nesitikėdama sulaukiau visokiariopų stebuklų - mano kūnas tapo sveikesniu nei bet kada anksčiau.

2015 metais Kalifornijoje tapau jogos mokytoja, pradėjau aktyviai dalintis žiniomis bei sertifikuoti jogos mokytojus Lietuvoje pagal tarptautinę Yoga Alliance programą. Mano mokytojai: Mark Stephens, Shiva Rea, Elena Brower, Alan Wallace, Ala Tamulienė.

Milana Yoga studija yra Yoga Alliance organizacijos sertifikuota RYS200 narė, o kiekvienas studijos mokytojas - pasaulinės organizacijos akredituotas mokytojas. Be jogos filosofijos, klasėse integruojamos emocinio intelekto, neuro mokslo, psichologijos, dvasinio intelekto žinios.

Nuostabaus laiko drauge,
Milana

 
 


Gintarė Bukytė - 7 metų patirtį turinti specialistė

Milana Yoga mokykla, jogos mokytojų kursai 200 val. 2020 m., Lietuva (akredituota Yoga Alliance, JAV)

BODYBARRE® , barre metodo instruktorių mokymai 2021 m., JAV

CamiYoga mokykla, oro jogos mokytojų kursai 50 val. 2021 m., Lietuva (akredituota Yoga Alliance, JAV)

Stebuklingi dalykai nenusakomi žodžiais, jie juntami širdimi. Taip širdy aš jaučiu, kad myliu tai, ką darau ir džiaugiuosi galėdama tuo dalintis su Tavimi. Barre ir jogos pamokos - ypatingai dabar įkvėptos natūralios gamtos energijos, paprastai ir jaukiai - taip, kaip man labiausiai patinka. Kviečiu Tave prisijungti. Namaste, Gintarė

 
 


Mindaugas Rainys - sertifikuotas pasaulinės Yoga Alliance organizacijos jogos mokytojas, Milana Yoga studijoje jau penkerius metus vedantis užsiėmimus. Mindaugo vedamos pamokos turi iškirtinį stilių, kuriame susilieja muzika ir jogos praktika.

"Man svarbu, kad užsiėmime dalyvaujantis žmogus, nepriklausomai nuo jo pasirengimo, patirtų jogos malonumą. Kvėpavimas, fizinė asana ar atsipalaidavimas praktikos pabaigoje. Joga turi magišką sugebėjimą paleisti visą nerimą ir pasimėgauti lengvumu"

Mindaugas veda kelių stilių jogos praktikas - Vinyasa Flow skirta visų lygių praktikams, Power Flow - orientuota į norinčius aktyvesnio, malonių iššūkių kupino laiko ant jogos kilimėlio. Kiekvienoje pamokoje laukia atradimo staigmena, patiriama per kvėpavimą, muziką ir judesį.

 
 

 

Julija Spicynė - Vinyasa Flow ir Power flow jogos mokytoja.

Mano asmeninė jogos praktika skaičiuoja septintus metus, per kuriuos išbandžiau ir savo praktikoje taikau įvairius jogos stilius (Hatha, Vinyasa Flow, Ashtanga Vinyasa, Yin joga). 

2021 m. rudenį dalyvajau Milana Yoga mokyklos (RYS 200) jogos mokytojų kursuose.

Mano vedami jogos užsiėmimai pasižymi dinamiškumu bei kūrybingomis jogos asanų sekomis. Milana Yoga studijoje vedu ankstyvo ryto jogos užsiėmimus - Sunny Vinyasa Flow, o taip pat Power Flow - jogos užsiėmimus skirtus jau pažengusiems, praktikuojantiems dalyviams.

Jogos magija man yra paprasta - po praktikos jaučiamės laimingi, todėl esame geresni savo aplinkoje esantiems žmonėms, su lengvumu priimame gyvenimą ir gebame laviruoti visose jo situacijose. Na, o kai esame geresni visam pasauliui tai gauname atgal su kaupu - mums viskas sekasi.

Kviečiu Jus susitikti ant kilimėlio pilnam patyrimui - kvėpavimo ir jogos asanų darnoje."

 
Registration
Find Us On Instagram