Continue
Shopping cart is empty
 
 

SOMA/Moon Practice

 

Created for your rest and pleasure this 3 hours ritual will allow you to pause and indulge into your inner energy. Shiva Rea, the teacher Milana is studying with , has been an inspiration for this ritual. Milana's knowledge gathered from her teachers worldwide allowed her to create the effective ritual for everyones' rest. It is still yoga, yet mostly focused on Yin (inner) energy with diverse techniques such as mudras (hand gestures), chanting, pranayama (breathing), asana and even self massage. During the 3 hours Moon ritual you will take beautiful rituals of self care home as well as the feeling of Spa. Each Soma is the same and different, hence it is worth participating in more that one so that you would create new mindful habits in your daily lives.  

 

During SOMA/Moon practice you will be enjoying: 

- Chanting'ą

- Meditation

- Asanas (PRANA creative flow)

- Ayurvedic self massage (Abhyanga)

 

Practice is perfect for everyone - women, men, yoga practitioners and those who have never practised yoga before. 

Coming dates - MARCH 22nd, APRIL 19th, MAY 17th.

Location - Gedimino av. 27, Vilnius, Milana Yoga studio

Price - one time 39 eur, 2 times 69 eur, 3 times 99 eur

Registration - namaste@milanayoga.com

 


 

RAMUNĖ

SOMA mėnulio praktika prilygsta geram savaitgalio poilsiui SPA ar net savaitės atostogoms. Pojūtis po SOMO's būna neplanuotai ypatingas. Atrodo tik 3 valandos – ką ten pailsėti... Iš tiesų, čia nurimsti po darbų, paleidi mintis, kurios įsikibę laikėsi, čia pajunti bendrystę, moterišką jėgą, žmogaus galią ir trapumą. Čia ir jogos praktikos valanda kitokia.

Ką jau kalbėti apie savimasažą – t o b u l a i! Ir jeigu per jogos pamokas jau lyg ir išmoksti klausyti savo kūno, kalbėtis su juo, stengiesi daryti tiek, kiek gali šiandien, tai čia, SOMOS praktikoje, tu jam turi unikalų laiką tiesiog padėkoti, o neprašyti dar kelias sekundes būti pozoje, dar aukščiau keliais centimetrais pakelti koją. Čia – tu masažuoji save ir supranti, kad juk tai ir ESI TU!

Žinoma, ačiū  L'Occitane ir Milanos draugystei, kurios dėka mėgaujuosi dovanojamu aliejumi masažui!
Ir kaskart išeinu tarsi naujai įsimylėjusi. Ką? Matyt, pirmiausia save, gyvenimą, galimybes ir žmones, kurie kuria, dalinasi ir nuoširdžiai tiki tuo, ką daro.  
Ačiū, Milana, už šiuos vakarus. Laukiu jau kito, o tie, kurie nebuvo, kviečiu padovanoti sau šias 3 valandas ir pajausti kiek daug mes galime sau duoti.

 

ESTERA

Ėjau nežinodama ko tikėtis.. bet išėjau su tikrai pakeltais aukščiau lūpų kampučiais. Patiko viskas ir net negalėčiau kažko išskirti labiau, tiek jūsų gražios ir įkvepčios mintys meditacijos metu, tiek tas žaismingas, lengvas šokis, kuris mums leido atsipalaiduoti ir suartino mus visus, tiek asanų sekos, kurios atjungė mūsų protus ir leido pasinerti į ... net nerandu tinkamo žodžio.. tarsi ekstazė. (P.s dabar suvokiau kada kokiais gyvenimo atvejais galima jas pritaikyti). O desertas tai savimasažo pamokėlė... malonumas ir geras laikas sau, kurio mes visada gaila, bet pagailim sau.

Ačiū Milana už tikrai puikią praktiką, linkiu ją tęsti, skleisti teigiamą energiją ir pozityvias mintis.

 

 

 

JAUNIUS

Man labai patiko Somos praktika. Labiausiai patiko savimasažas, nesitikėjau, kad tai gali būti taip malonu. Labai rekomenduoju visiems tai išbandyti.  Visa praktika labai patiko ir tuo, kad ji labai gerai subalansuota. Gavau ne tik naudingų teorinių žinių, bet ir labai gerai atsipalaidavau, pasikroviau dvasiškai ir puikiai pajudėjau fiziškai. Žodžiu, fantastiškas komplektas :)

 

 

 

JURGITA

Nuostabus laikas skirtas sau. Pailsėjau, susitikau su savim ir gavau daug atsakymų.

 

 

 

KRISTINA

Pirmas jausmas, mane aplankęs po Soma ritualo buvo- turiu pasidalinti. Jaučiausi, kad visko tiek daug, taip gera ir pilna, kad rodos semk saujomis ir dalink tą dżiaugsmą aplinkui. Kai karštieji įspūdžiai šiek tiek nugulė, supratau, kad buvau ypatingame vakare. Nors man tai nauja patirtis, nesu dalyvavusi panašiuose ritualuose, bet iškart aplankė tarsi namų jausmas. Prisipažinsiu, maniau, kad 3 valandos gali prailgti, tačiau, atvirkščiai, net norėjosi tęsinio. Nes tai buvo puikiai subalansuotas laikas, kuriame daug ir nuoširdaus dėmesio skiriama judesiui, protui ir sielai. Joga ir šokis papildo vienas kitą, kaip ir meditacija persipina su įkvepiančiais tekstais. Patyrimas tik uždarius duris (ir nesibaigia...), kad tai labai unikalu ir autentiška. Gydo, leidżia atsipalaiduoti, pažadina proto smalsumą ir visą spektrą jausmų. Reikia užpatentuot :)

 

 

 

DIANA SEMIONOVA

Nuostabi praktika sielai ir kūnui. Galimybė atsipalaiduoti, mėgautis šia akimirka, paleisti mintis, labiau pajausti ir išgirsti save, leisti kūnui šokti, kvėpuoti giliau, svajoti ir skristi Milanos sukurtoje potyrių ir ramybės oazėje. Namaste, Diana S.

 
Find Us On Instagram